KOVÁŘOVNET solution s.r.o.

Ostatní služby

Zabezpečovací systémy od Kovářovnet

Zabezpečovací systémy

Kamerové systémy od Kovářovnet

Kamerové systémy

Chytrá domácnost od Kovářovnet

Chytrá domácnost

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Ochranu vašeho majetku doma nebo ve firmě pomáhají zajistit i elektronické zabezpečovací systémy (EZS).

Spadají sem čidla, kamery, detektory pohybu, ústředny, ovládací zařízení, hlásiče a poplachové signalizace. Podstatou EZS je, že pokud dojde k narušení zabezpečeného prostoru či objektu, je spuštěna optická nebo akustická signalizace. V případě vniknutí nežádoucí osoby do prostoru či objektu dojde k vyhlášení poplachu a odeslání zprávy na konkrétní telefonní číslo.

Proč se rozhodnout pro elektronické zabezpečovací systémy s Kovářovnetem?

Vyšší stupeň ochrany oproti mechanickým zábranám

Mechanické zábrany jako zámky sice zloděje zpomalí, ale mnohdy ho nedokáží zcela zastavit. Poplach má mnohonásobně vyšší a odstrašující efekt.

Kvalitní EZS pomůže ochránit i drahý majetek

Navrhneme vám nejvhodnější EZS pro vaši nemovitost. Zařízení, které vám doporučíme, je pouze od vyzkoušených a renomovaných výrobců.

Zajistíme vše od A do Z

S námi se nemusíte o nic starat. Kromě návrhu celého řešení, montáže a zaškolení vám zařídíme i kompletní servis.

Kamerové systémy

Chcete mít plnou kontrolu nad tím, co je pro vás důležité? K tomu vám poslouží naše kamerové zabezpečovací systémy, které pomohou chránit vaši rodinu i majetek.

Kamerové systémy jsou jednou ze součástí komplexního zabezpečovacího systému. Vaše prostory můžete sledovat kdykoliv a odkudkoliv, a to přes počítač, z mobilního telefonu nebo tabletu. Díky jednoduchému ovládání a našemu zaškolení se naučíte celý systém ovládat během chvíle.

Výhody kamerového systému pro domov i firmu:

Nonstop dohled

Kamerový systém pracuje automaticky a zcela nezávisle na vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Data máte navíc neustále k dispozici.

Obsluha z jakéhokoliv typu zařízení

Je jedno, zda jste zvyklí pracovat spíše s počítačem, notebookem, chytrým telefonem nebo tabletem. Monitorované prostory a objekty můžete sledovat ze všech typů zařízení.

Spolehlivé řešení ochrany

Lidské oko je omylné, ale kamerový systém nikoliv. Kamerové záznamy si navíc můžete i opakovaně přehrávat.

Nejmodernější kamerové systémy

V naší firmě nezůstáváme pozadu a sledujeme všechny moderní trendy v oblasti zabezpečení, abychom vám mohli doporučit ta nejvhodnější řešení.

Kde využít benefity kamerového systému

Kamerové systémy umožňují díky své variabilitě využívat spoustu zajímavých funkcí, které přispívají k bezpečnosti v mnoha oblastech:

  • Ochrana a sledování majetku.
  • Vniknutí na pozemek či do objektu.
  • Rozpoznávání SPZ.
  • Detekce opuštěného zavazadla.
  • Sledování podezřelého chování.
  • Marketingové účely: Průchody, počty lidí apod.

Chytrá domácnost

Naše firma používá systém KNX. Co Vám tento systém přinese?

Technologie KNX je v současnosti považována za nejlepší světový standard pro inteligentní řízení průmyslových, bytových i obchodních budov. Budovy budete mít pod kontrolou díky systému KNX, což umožňuje větší flexibilitu, hospodárnost, pohodlí a bezpečnost. Provoz KNX se snadno přizpůsobí potřebám jednotlivce, dnes i v budoucnosti. V dnešních budovách se nachází aplikace, od osvětlení, ovládání rolet až po vytápění, větrání a zabezpečení. To všechno umí pokrýt komponenty produktové řady KNX.

KNX je první celosvětově standardizovaný systém pro automatizaci obytných a nebytových budov v souladu s mezinárodním standardem (ISO / IEC 14543-3), evropskou normou (CENELEC EN 50090, CEN EN 13321-1 a 13321-2), čínskou normou (GB / Z 20965) a americkou normou (ANSI / ASHRAE 135).

Výhody Chytré domácnosti systému KNX:

Větší bezpečnost, efektivita a pohodlí

Využívání systému KNX zajistí snížení nákladů během celé doby živostnosti – od plánování přes fázi výstavby, prodeje či pronájmu až po provoz a správu budovy. Díky KNX systému bude budova dlouhodobě vyhovovat moderním standardům, bude zisková a tím pádem zajistí krátkou dobu amortizace vložených nákladů.

Víc komfortu

Nastavení osvětlení celého domu nebo jednotlivých místností si jednoduše zapamatujete a aktivujete jediným stisknutím tlačítka. Na určitý čas si můžete nastavit například ovládání teploty, poplachové systémy a posuny žaluzií. Odkudkoliv na Zemi si můžete sami řídit nebo kontrolovat nastavené funkce online.

Rozumná investice

Díky KNX systému bude budova dlouhodobě vyhovovat moderním standardům, bude zisková a tím pádem zajistí krátkou dobu amortizace vložených nákladů.

Proč si vybrat právě nás?

Jsme lokálním
poskytovatelem

Díky tomu, že naše služby poskytujeme pouze v konkrétní lokalitě Písku a Příbrami, dokážeme zajistit i jejich vysokou kvalitu.

Osobní přístup
a nadstandardní péče

Jsme rodinná firma, která klade důraz na osobní přístup k zákazníkovi a jeho potřebám. Snažíme se věnovat všem s nadstandardní péčí.

Rychlost
servisu

Zakládáme si na rychlém servisu pro naše zákazníky. Pokud máte jakýkoliv problém, stačí nás kontaktovat na telefonu
+420 732 567 038
nebo +420 723 558 631.

Máte zájem
o některou z našich služeb?

Zavolejte nám nebo napište. Rádi vám zodpovíme případné dotazy.

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.